3. února 2018

POKOJÍČEK EXTRA MALÝTento mini pokoj vlastně to ani není pokoj. Má rozměry zhruba 2x3metry a navíc je celý pod šikminou. Developer to zkolaudoval jako šatnu.
Budoucím rodičům jsem před pár lety navrhovala interiér v novostavbě. Čekají Filípka a v 2+kk se teď řeší kam s ním. S trochou nadsázky se dá říct, že ho šoupnou do šatny. Pokoj jsem nafukovala "ostošet". Prospěl mu optický klam s modrošedými oblaky na autorské tapetě LALALI.  Díky sdružení veškerého nábytku kolem postele jsem vecpala vše potřebné i do těchto rozměrů.
Toš to omrkněte. :-).
Mari.
Pod vyvýšenou postel jsem integrovala veškerý úložný prostor na hračky i oblečení. Postel jsem protáhla, aby vznikl takový „domek” zvýrazněný modrou střechou, tj. barevným nátěrem šikminy. Za modrou knihovničkou najdete výklopný peřináč.  
Kolem postele je tapeta LALALI s zající letci, oblaka jsou současně mapa světa. 
Ve variantě školního věku jsem je jednoduše doplnila o desku stolu. S integrovaným ukládáním psacích potřeb, šuplíky a zásuvkou a USB portem. Vybavení je kombinací Ikea a designových značkových kousků.


2 komentáře:

 1. Dobrý den,

  Ráda bych se zeptala, kde lze pořídit tuto tapetu. Kombinace mapy světa, letadel a králíků sháním (no dobře králíci tam být nutně nemusí, ale máme jinak králíčky všude). Manžel pracuje v ústavu letecké dopravy a milujeme cestování - rádi bychom v tomto směru vyzdobili pokojíček našeho Bertíka. Tapetu chceme lepit na stěnu 2,80 x 5 metrů.
  Mockrát děkuji za odpověď.
  Zdraví Hanka Hospodková

  Hospodkova.hana@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu i komentář.